Kyivstar +38(097)-721-721-7
Lifecell +38(093)-721-721-7
Вітаємо Вас :   гiсть

Правила користування

CaddyLuck.com - це інтернет-платформа, на якій розміщується інформація про транспортні засоби, що були у вжитку Європейських лізингових компаній і тепер виставлені на продаж у Євросоюзі. Інтернет-сторінка не є власником транспортних засобів, вся Інформація про автомобілі надана компаніями.
 
Реєстрація Користувачів
Користуватися інтернет-сайтом і його послугами можуть тільки зареєстровані Користувачі. Реєстрація безкоштовна.
Щоб зареєструватися Користувач повинен заповнити на сайті реєстраційну анкету. В ході реєстрації Користувач вказує своє ім'я, прізвище, контактні дані та створює пароль для свого входу на сайт. Користувач, який вказав всі необхідні для реєстрації дані, отримує підтвердження про успішну реєстрацію на адресу своєї електронної пошти.
Зареєструвавшись Користувач отримує можливість бачити детальну інформацію про транспортні засоби, їх фотографії та розміщені пропозиції.
Щоб взяти участь в аукціонах і пропонувати ціни, Користувач зобов'язаний підписати Договір та внести заставу.

Підписання Договору
Зареєстрований Користувач для того, щоб взяти участь в аукціонах транспортних засобів і пропонувати свої ціни, повинен надати копію документа, що посвідчує особу, підписати Договір та внести заставу, що буде гарантією виконання користувачем усіх дій та зобов’язань, що передбачені Правилами, Умовами та Договором.
Розмір застави визначається відповідно до вартості автомбіля, наступним чином.

- Вартість авто в Європі < 10 000 $                                     300$
- 10 000$ < Вартість авто в Європі > 20 000$                      500$
- Вартість авто в Європі > 20 000$                                      700$

Договір визначає умови участі в аукціонах, додаткові права і обов'язки Користувача, відповідальність сторін та інші умови.
Копію документа, що посвідчує особу Користувач відправляє електронною поштою на адресу caddyluck@ukr.net.
 
Інтерфейс сайту
До основного меню користувача входять наступні пункти:
 
АУКЦІОНИ – основний пункт меню в якому користувач може бачити усі наявні аукціони, час їх проведення та інформацію про них. Аукціон що цікавить можна переглянути натиснувши порядковий номер аукціону або кнопку «Переглянути».
На «сторінках перегляду аукціону» можна переходити між аукціонами за допомогою навігаційних кнопок в верхній частині «вліво-вправо».
Ми пропонуємо вам Європейські Аукціони 4 видів:

                Аукціони з відкритими цінами - це аукціони на яких усі пропозиції на автомобілі відкриті для всіх учасників. Ціни на таких аукціонах ми відображаємо в якості розміщеної пропозиції.

                Аукціони з закритими цінами - це європейські аукціони на яких усі пропозиції приховані і учасники можуть лише запропонувати найбільш прийнятну ціну.  Ви можете розмістити найбільш прийнятну для вас ціну.

               Аукціони з закритими цінами та стартовою ціною - це аукціони на яких усі пропозиції приховані і учасники можуть лише запропонувати найбільш прийнятну ціну, але не менше стартової ціни встановленої власником. Стартові ціни на таких аукціонах ми відображаємо в якості розміщеної пропозиції.

               Аукціони з фіксованою ціною - це аукціони на яких можно купити автомобіль одразу після розміщення пропозиції. Фіксовані ціни на таких аукціонах ми відображаємо в якості запропонованої мінімальної  пропозиції. В разі якщо ви розмістили пропозицію на фіксованому аукціоні з вами зв'яжеться наший менеджер для погодження миттєвої покупки.
 
ПОШУК – пункт меню для пошуку транспортних засобів за певними критеріями, наприклад марка, модель, тип палива та інші. Пошук проводиться на всіх аукціонах.
Якщо потрібно відсортувати автомобілі за певними критеріями в конкретному аукціоні слід використовувати блок пошуку на «сторінці перегляду аукціону» в лівій частині екрану. На «сторінках перегляду інформації про автомобіль» можна переходити між відсортованими транспортними засобами за допомогою навігаційних кнопок в верхній частині «вліво-вправо».
 
ОБРАНЕ – це список автомобілів на які користувач поставив ставки або помітив як цікаві. Переглядаючи автомобілі у списках пошуку або аукціону можна додати до «обраних» автомобіль нажавши на «серце» біля таймера. У вікні «детального опису авто» є окрема кнопка «в обране», що добавить автомобіль в список обраних. Автомобілі на які зроблені ставки автоматично переміститься в «обрані».
 
ВИГРАНІ – список автомобілів користувача, ставки на які були найбільші на момент закінчення аукціону. Якщо автомобіль знаходиться у цьому списку Користувач має чекати відповідь Власника автомобіля на запропоновану ціну Користувача. В разі згоди Власника на продаж автомобіль буде «розподілений» користувачу. В разі відмови виграш автомобіля буде «відхилений».
 
ІНФОРМАЦІЯ – список потрібної інформації для користування інтернет-сайтом.
 
Розміщення ставки
Пропозиція розміщується в євро. Користувач заповнює поле та нажимає кнопку «Розмістити пропозицію». В відкритому діалоговому вікні «Розміщення пропозиції» Користувач може підтвердити свою пропозицію або відмовитись. Строк дії пропозиції 2 дні після закінчення аукціону.
 
Відміна пропозиції
Відміна пропозиції можлива до кінця аукціону. Щоб відмінити свою пропозицію повідомте про це адміністрацію. Відміна пропозиції після закінчення аукціону неможлива.
 
Виграш автомобіля
Користувач, чия пропозиція найбільша, отримає повідомлення про виграш авто на аукціоні. Виграний автомобіль З’явиться у вкладці «Виграні». Виграний автомобіль має чекати на розподілення.
 
Розподілення автомобіля
Найвища пропозиція має бути схвалена Компанією-Власником автомобіля. В разі якщо Власник схвалив пропозицію Користувача то виграний автомобіль буде відмічений як «Розподілене». Якщо пропозиція Користувача не задовольнила Компанію-Власника авто буде позначене як «Відхилене».
 
Оплата автомобіля
Розподілений автомобіль Користувач має оплатити на протязі 5 робочих днів. На електронну пошту Користувач отримає Рахунок-Фактуру для сплати.
В разі невчасної оплати Користувач має до вартості автомобіля і наданих послуг сплатити Пеню.
В разі відмови від оплати за розподілений автомобіль Користувач має сплатити 20% від суми пропозиції, але не менше 500 Євро.
 
Доставка автомобіля
Доставка автомобіля проходить у два етапи.
Перший етап доставка в Польщу. Усі автомобілі ми доставляємо до нашого майданчика поблизу Польсько-Українського кордону. Користувач може самостійно забрати авто з майданчика. В разі забору автомобіля з майданчика в Польщі, Користувач має сплатити заставу в розмірі ПДВ Польщі 21%. Застава повертається в разі підтвердження експорту автомобіля з Євросоюзу, шляхом реєстрації експортної декларації ЕХ-1  на Польській митниці.
Ціна за доставку до нашого майданчика в Польщі вказана на сайті.
Другий етап це проходження Польсько-Українського кордону, доставка автомобіля на місце розмитнення та транспортування по Україні. Користувач, має правильно пройти процедуру експорту з Європи та правильно імпортувати авто в Україну. Проходження кордону має свої особливості в залежності від варіанту розмитнення. Наші спеціалісти можуть пройти ці процедури замість Користувача, або разом з Користувачем. В разі проходження кордону разом з нашим спеціалістом – застава в розмірі ПДВ непотрібна.
Ціна доставки в Україну та проходження кордону оговорюється окремо.
 
Розмитнення
Користувач має право самостійно розмитнити автомобіль або скористатися пропозицією наших партнерів. В разі самостійного розмитнення Користувач самостійно відповідає за якість та ціну розмитнення.