Kyivstar +38(097)721-721-7
Lifecell +38(093)721-721-7
Вітаємо Вас :   гiстьПро нас

Перша Польсько-Українська платформа онлайн-аукціонів caddyluck.com

Ми пропонуємо до продажу автомобілі найбільших європейських лізингових компаній, що були у вжитку. Аукціони автомобілів оновлюються щодня і протягом тижня ми публікуємо тисячі автомобілів. Раніше ці автомобілі були доступні лише дилерам з Європи і на український ринок вони потрапляли через треті руки. Тепер ці автомобілі доступні кожному.

img

Всі автомобілі на платформі оцінюють незалежні експерти

Більшість наших автомобілів мають:
-номер кузова VIN-КОД,
- справжній пробіг,
- історію технічного обслуговування,
- фотозвіт про стан автомобіля.

img

Повний супровід вашої покупки в Європі:

- пошук та підбір автомобіля,
- доставка автомобіля до кордону,
- митне оформлення в Україні,
- сертифікація та реєстрація в сервісних центрах,
- консультаційна підтримка 7/21.

img

Доставка в Україну та проходження кордону

Усі автомобілі ми доставляємо на Польсько-Український кордон.Ми маємо багаторічний досвід співпраці з Європейськими перевізниками. Автомобілі доставляють ліцензовані транспортні компанії. Наші партнери можуть запропонувати вам найнижчі ціни, найкращий сервіс та найшвидшу доставку, а наші спеціалісти допоможуть правильно пройти кордон та заїхати в Україну замість вас або разом з вами, якщо це потрібно.

img

Організація розмитнення

Ми запропонуємо вам найкращий варіант розмитнення автомобіля та пройдемо увесь процес розмитнення разом з вами. Ми маємо величезну практику в розмитненні автомобіля та вирішенні спірних питаннях які можуть виникнути при митному оформленні. Наші фахівці допоможуть зібрати повний пакет офіціних документів для підтвердження митної вартості та швидкого оформлення.

img

Величезний досвід збереже ваш час та гроші

Ви самостійно можете обрати ті послуги які вам необхідні, а ми запропонуємо найкращі варіанти і ціни виходячи з ваших потреб. Наші спеціалісти допоможуть вам придбати авто з Європи, доставити в Україну, розмитнити та зареєструвати автомобіль в найкоротші терміни.

img