Вітаємо Вас :   гiстьЯк купити?

Реєстрація

1. Зареєструйтеся на сайті

Реєстрація дає можливість переглядати всю доступну інформацію про наявні автомобілі та приймати бепосередню участь в онлайн-аукціонах. Ваші дані вказанні при реєстрації допоможуть нам краще розуміти, що вам потрібно.

2. Оберіть потрібний автомобіль

Більшість автомобілів мають звіт автоексперта, сервісне обслуговування та детальні фотографії стану автомобіля. При виборі варто ознайомитися з усією інформацією про авто.

3. Підпишіть договір та внесіть депозит

Договір потрібен для гарантії забеспечення прав та виконання забов'язань необхідних для участі в аукціонах, а депозит у розмірі 300-500 євро є фінансовою гарантією ваших намірів. Якщо ви не купуєте автомбіль з нашою допомогою - ми повертаємо вам депозит в повному обсязі.

Виграш автомобіля

1. Приймайте участь в аукіонах

Кожен день у вас є можливість переглядати тисячі нових автомобілів. Різні типи аукціонів мають свої переваги. Наш менеджер допоможем серед запропонованих варіантів обрати та виграти автомобіль вашої мрії.

2. Оплатіть автомобіль

Виграний автомобіль має бути оплачений банківським переказом або готівкою на протязі 5 робочих днів. Оплату можна розбити на декілька платежів. Мінімальний авнсовий платіж за авто 20% від вартості виграного автомобіля. На решту сумму що залишиться до оплати буде нарахована банківська комісія за користування кредитом 3%.

3. Дочекайтеся доставки в Польшу

Автомобіль має бути доставлений Європейською транспортною компанією на протязі 2-4 тижнів.

Доставка в Україну

1. Зустріньте ваш автомобіль.

Оберіть варіант доставки в Україну. Ви можете самостійно приїхати за автомобілем або доручити організацію доставки нашим представникам. Доставка в Україну може відбуватися власним ходом або перевезенням лафетою. Автомобіль в україну має їхати 100% оплаений.

2. Перетніть кордон

Перетин кордону є важливим моментом в подальшому розмитненні. Спочатку потрібно правильно відмітити експорт з Євросоюзу, а потім правильно задокументувати перетин українського кордону. Для виключення можливих помилок, наш представник може супроводжувати вас при перетині кордону.

3. Розмитніть авто

Автомобіль має бути доставлений для розмитнення в митний термінал на протязі 10 днів після перетину кордону. Ми маємо величезну практику в розмитненні автомобіля та вирішенні спірних питаннях які можуть виникнути при митному оформленні. Наші фахівці допоможуть зібрати повний пакет офіціних документів для підтвердження митної вартості та швидкого оформлення.

Реєстрація авто

1. Зареєструйте автомобіль

Автомобіль має бути зареєстрований в сервісному центрі на протязі 10 днів з дати розмитнення. Для реєстрації потрібно зробити сертифікат відповідності.

2. Скористайтеся Прграмою лояльності

Ви маєте унікальну можливість повернути витрачені гроші. З кожного авто, що буде куплене та привезене по вашій рекомендації ми повернемо вам 100$. Після пройденого шляху покупки автомобіля разом з нами кожна розповідь про нас, наші послуги та можливості може принести вам гроші. Розповідайте про нас.

3. Насолоджуйтеся життям

Нове авто це завжди нові враження, новий рівень комфорту, нові можливості. Приємних покупок)