Kyivstar +38(097)-721-721-7
Lifecell +38(093)-721-721-7
Вітаємо Вас :   гiсть

Про нас

CaddyLuck.com - це інтернет-платформа, створена для спрощення процедури вибору автомобіля під замовлення.

Шляхом проведення аукціонів, ми пропонуємо до продажу автомобілі Європейских лізингових компаній, що були у вжитку. Аукціони автомобілів оновлюються щодня і протягом тижня ми публікуємо тисячі автомобілів. Раніше ці автомобілі були доступні лише дилерам з Європи і на український ринок вони потрапляли через треті руки. Тепер ці автомобілі доступні кожному.

Всі наявні на платформі автомобілі оцінюють незалежні експерти. По кожному  автомобілю ми надаємо детальну інформацію: справжній пробіг, історію технічного обслуговування та звіт про пошкодження.

Усі автомобілі ми  доставляємо до нашого майданчика на Польсько-Українському кордоні, до якого ви зможете доїхати на автобусі з України. Ми маємо багаторічний досвід співпраці з Європейським перевізниками, тому наші партнери можуть запропонувати вам найнижчі ціни, найкращий сервіс та найшвидшу доставку.

Доставка в Україну та проходження кордону має свої особливості в залежності від варіанту розмитнення, тому наші спеціалісти можуть допомогти правильно пройти кордон та заїхати в Україну замість вас або разом з вами, якщо це потрібно.

Розмитнення одна з ключових складових у кінцевій ціні автомобіля. Ми запропонуємо вам найкращий варіант розмитнення автомобіля та пройдемо увесь процес розмитнення разом з вами.

Наші спеціалісти допоможуть вам придбати авто з Європи, доставити в Україну, розмитнити та зареєструвати автомобіль в найкоротші терміни.  Ви самостійно можете обрати ті послуги які вам необхідні, а ми запропонуємо найкращі варіанти і ціни виходячи з ваших потреб.

Про нашу фірму у Новинах:


ДОВІРТЕСЬ ПРОФЕСІОНАЛАМ